Arhiva događanja do 01.01.2016. godine

10./11.01.15. Tradicionalni turnir: Kup "Sv.Stošija" dvorane 3 i 4 
11.01.2015. Ml.kad.liga Dalmacije: ŽKK Zadar - ŽKK Split dvorana 4
12.01.2015. ABA liga 17. kolo: KK Zadar - KK Cibona cent.dvorana
17.01.2015. 3. Međunarodni turnir u sjedećoj odbojci "Maslenica 93" dvorana 1
17.01.2015. A-1 liga Ž: ŽKK Zadar - ŽKK Šibenik dvorana 3
18.01.2015. Ml.kad.liga Dalmacije: ŽKK Zadar - ŽKK Vodice
dvorana 3
18.01.2015. A-2 M liga Jug: KK Jazine - KK Omiš dvorana 3
24.01.2015. Županijska kadetska liga: KK Jazine Arbanasi - KK ABC dvorana 3
24.01.2015. Međužupanijska kad.liga: KK Jazine Arbanasi - KK Voštarnica
dvorana 3 
25.01.2015. KK Zadar - KK Split, juniori dvorana 3
25.01.2015. A-1 M 12.kolo: OK Zadar - OK Varaždin Volley dvorana 4
26.01.2015. ABA liga 19. kolo: KK Zadar - KK Mega Leks
cent.dvorana
07.02.2015. Liga mlađih kadeta: KK Jazine A.-KK Sonik Puntamika dvorana 3
07.02.2015. Liga mlađih kadeta-Ž: ŽKK Zadar - ŽKK Šibenik dvorana 3
07.02.2015. A-1 liga Ž 15. kolo: ŽKK Zadar - ŽKK Croatia 2006
dvorana 3
08.02.2015. A-1 M 14.kolo: OK Zadar - OK Croatia dvorana 4
08.02.2015. Žup.liga za djevojčice i dječake: KK Zadar - KK Zara
dvorana 3
08.02.2015. Žup.liga za djevojčice i dječake: KK Zadar (djev.)- KK Zadar (04/05)
dvorana 3
08.02.2015. Žup.liga za djevojčice i dječake: KK ABC - KK Sonik Puntamika
dvorana 4
08.02.2015. Žup.liga za djevojčice i dječake: KK Biograd - KK Sukošan (djev.)
dvorana 4
08.02.2015. Žup.liga za djevojčice i dječake: KK Bibinje - KK Voštarnica
dvorana 4
08.02.2015. A-2 M liga Jug: KK Jazine - KK Cetina dvorana 3
13.02.2015. ABA liga 22. kolo: KK Zadar - KK Szolnoki Olaj
cent.dvorana
14.02.2015. KONCERT: Valentinovo pod maskama-Ricardo Luque i prijatelji dvorana 2
14.02.2015. Liga mlađih kadeta: KK Zadar - KK Jazine Arbanasi dvorana 3
14.02.2015. Škola košarke: KK Zadar - KK Jolly dvorana 3
14.02.2015. Kup Ružice Meglaj Rimac: ŽKK Zadar - ŽKK Kvarner dvorana 3
14.02.2015. A-1 M liga: OK Zadar - OK Pula dvorana 4
22.02.2015. A-2 M liga jug: KK Jazine Arbanasi - KK Solin dvorana 3
28.02.2015. Liga mlađih kadeta: KK Jazine Arbanasi - KK ABC
dvorana 3
28.02.2015. Kadeti: KK Jazine Arbanasi - KK Knin dvorana 3
28.02.2015. A-1 liga Ž 17. kolo: ŽKK Zadar - ŽKK Gospić dvorana 3
28.02.2015. B-1 liga Ž 12. kolo: ŽOK Zadar - ŽOK Sinj  dvorana 4
01.03.2015. Liga ml.kadeta-djevojčice: ŽKK Zadar - ŽKK Rea dvorana 4
01.03.2015. Kadeti: KK Zadar - KK Alkar dvorana 3
07.03.2015. A-1 M liga (2.dio natjecanja) 10. kolo: OK Zadar - OK Gorica
dvorana 4
07.03.2015. KONCERT prigodom Dana žena: Hari Rončević dvorana 2
07.03.2015. A-2 M liga jug 20. kolo: KK Jazine Arbanasi - KK Adriatic Split
dvorana 3
08.03.2015. ABA liga 24. kolo: KK Zadar - KK Cedevita cent.dvorana
14.03.2015. B-1 liga Ž 14. kolo: ŽOK Zadar - ŽOK Šibenik dvorana 4
15.03.2015. A-1 liga Ž 19. kolo: ŽKK Zadar - ŽKK Trešnjevka 2009
dvorana 3
20.03.2015. Liga mlađih kadeta: KK Zadar - KK ABC
dvorana 3
21.03.2015. Liga mlađih kadeta: KK Zadar - KK Jazine Arbanasi
dvorana 3
21.03.2015. Kadeti: KK Jazine Arbanasi - KK Sukošan
dvorana 3
21.03.2015. A-1 M liga (2.dio natjecanja) 12. kolo: OK Zadar - OK Šibenik dvorana 4
21.03.2015. ABA liga 26. kolo: KK Zadar - KK Metalac Farmakom
cent.dvorana
22.03.2015. Kadeti: KK Zadar - KK Kaštela
dvorana 3
22.03.2015. A-2 M liga jug 22. kolo: KK Jazine Arbanasi - KK Mislav dvorana 3
28.03.2015. Liga mlađih kadeta: KK Zadar - KK Sonik Puntamika
dvorana 3
29.03.2015. A-1 liga Ž 21. kolo: ŽKK Zadar - ŽKK Rockwool Pula
dvorana 3
10.04.2015. A-1 liga M 4. kolo: KK Zadar - KK Zagreb
cent.dvorana
11.04.2015. A-1 liga Ž polufinale RH: ŽKK Zadar - ŽKK Medveščak dvorana 3
11.-16.04.15. FIMBA WORLD LEAGUE ZADAR 2015 cent. i pom.dv.
18.-19.04.15. VIII Hrvatski kup košarke u kolicima dvorana 3
18.04.2015. A-1 liga M 6. kolo: KK Zadar - KK Zabok cent.dvorana
21.04.2015. A-1 M liga kvalifikacije: KK Jazine Arbanasi - KK Škrljevo dvorana 3
25.04.2015. Kvalifikacije za A-1 ligu: KK Jazine Arbanasi - KK Podravac dvorana 3
25./26.04.15. 19. Međunarodni košarkaški turnir u sjećanje na Krešu Ćosića dvorane 3 i 4
25.04.2015. Dalmatinska liga u badmintonu - IV kolo dvorana 2
28.04.2015. A-1 liga M 8. kolo: KK Zadar - KK Šibenik cent.dvorana
29./30.04.15. AERIAL FIRE FIGHTING EUROPE 2015 dvorane 1 i 2
05.05.2015. Kvalifikacije za A1 ligu: KK Jazine Arbanasi - Hermes Analika dvorana 3
06.05.2015. A-1 liga M 10. kolo: KK Zadar - KK Cedevita cent.dvorana
07./08.05.15. EASPD & OSVIT konferencija - Osobe s invaliditetom i zapošljvanje dvorana 2
13.05.2015. A-1 liga M 12. kolo: KK Zadar - KK Cibona cent.dvorana
20.05.2015. A-1 liga M 14. kolo: KK Zadar - KK Kvarner 2010
cent.dvorana
22.05.2015. Poluzavršnica PH za ml.kadete: KK FSV Rijeka - KK Grafičar Ludbreg dvorana 3
22.05.2015. Poluzavršnica PH za ml.kadete: KK Cibona - KK Zagreb
dvorana 3
23.05.2015. 19. Državno prvenstvo mažoretkinja RH cent.dvorana
24.05.2015. Poluzavršnica PH za ml.kadete: KK Zadar - KK Zagreb dvorana 3
24.05.2015. Poluzavršnica PH za ml.kadete: KK Cibona - KK FSV Rijeka
dvorana 3
29.05.2015. A-1 liga 2. polufinalna utakmica: KK Zadar - KK Cibona
cent.dvorana
30.05.2015. U - 12: ŠK Zadar - ŽKK Krka Novo Mesto dvorana 4
30.05.2015. U - 14: ŠK Zadar - ŽKK Krka Novo Mesto dvorana 4
30.05.2015. Humanitarni Zumba fitness party "Srce za Afriku" dvorana 3
31.05.2015. U - 12: ŠK Zadar - ŽKK Krka Novo Mesto dvorana 4
31.05.2015. ŠK Zadar - ŽKK Krka Novo Mesto, kadetkinje
dvorana 3
31.05.2015. U - 14: ŠK Zadar - ŽKK Krka Novo Mesto  dvorana 3 
13.06.2015. Vespa World Days 2015. - Gala dinner & gala party cent.dvorana
19.06.2015. Iadera Gashuku Zadar 2015 - seminar
dvorana 3
26./28.06.15. Europsko prvenstvo u cheerleadingu i svjetski cheerleading kup cent.dvorana
18./20.09.15. 18. košarkaški turnir "Denis Špika 2015" pom.dvorane
23.09.2015. KONCERT SEVERINA & REMOS cent.dvorana
24./27.09.15. Zadar Dogus Basketball Tournament cent.dvorana
26.09.2015. 6. Međunarodni turnir SIRENA KUP 2015
dvorana 3
01.10.2015. ABA liga 1. kolo: KK Zadar - KK Cibona
cent.dvorana
03.10.2015. KUP HRVATSKE: OK Zadar - OK Karlovac dvorana 3
06.10.2015. ABA liga 3. kolo: KK Zadar - KK Crvena Zvezda Telekom
cent.dvorana
11.10.2015. A - 1 M liga - skupina II: OK Zadar - OK Split dvorana 4
11.10.2015. A - 2 liga - jug: KK Jazine Arbanasi - KK Adriatic Split
dvorana 3
12.10.2015. ABA liga 5. kolo: KK Zadar - KK Mega Leks
cent.dvorana
14.10.2015. LORD OF THE DANCE - Opasne igre  cent.dvorana
16.10.2015. ABA liga 6. kolo: KK Zadar - KK Tajfun Šenthur
cent.dvorana
17.10.2015. A - 1 Ž liga: ŽKK Zadar - ŽKK Šibenik dvorana 3
17.10.2015.  1. A liga - skupina II: ŽOK Zadar - ŽOK Drenova dvorana 4 
17.10.2015. KONCERT: Brkovi & Dječaci dvorana 2
24.10.2015. INTERNATIONAL LATINOS 100% MASTER CLASS ZUMBA cent.dvorana
31.10.2015. ABA liga 8. kolo: KK Zadar - KK Union Olimpija
cent.dvorana
31.10.2015. A - 1 M liga - skupina II:OK Zadar - HAOK Rijeka CO
dvorana 4
31.10.2015. A - 1 Ž liga: ŽKK Zadar - ŽKK Pula dvorana 3
31.10.2015. A - 2 liga - jug: KK Jazine Arbanasi - KK Dubrovnik
dvorana 3
07.11.2015. ŠK Zadar-ŠK Sonik Puntamika-prijateljska utakmica polaznika ŠK dvorana 4
07.11.2015. KK Zadar - KK Zadar 2 - kadetska košarkaška liga  dvorana 3
07.11.2015.  KK Jazine - KK Pristan - kadetska košarkaška liga   dvorana 3
07.11.2015.   KANGOO JUMPS VS. ZUMBA® FITNESS MASTERCLASS   dvorana 3
14.11.2015. KK Zadar - KK Sonik Puntamika - kadetska košarkaška liga dvorana 3
14.11.2015. A - 1 M liga - skupina II: OK Zadar - MOK Čazma  dvorana 4
14.11.2015. 1. A liga - skupina II: ŽOK Zadar - ŽOK Osijek 06  dvorana 4 
14.11.2015.  A - 1 Ž liga: ŽKK Zadar - ŽKK Split  dvorana 3
14.11.2015. A - 2 liga - jug: KK Jazine Arbanasi - KK Solin
dvorana 3
16.11.2015. ABA liga 10. kolo: KK Zadar - KK Partizan
cent.dvorana 
21.11.2015.  KONCERT: Tomislav Bralić & klapa Intrade cent.dvorana 
21./22.11.15. Košarkaški turnir: Gradu s ljubavlju 2015. dvorane 3 i 4
26.11.2015.   Kup Krešimira Ćosića: KK Jazine Arbanasi - KK Sonik Puntamika  dvorana 3
28.11.2015.   KK Zadar 2 - KK Sukošan - Županijska kadetska košarkaška liga   dvorana 3 
28.11.2015. KK Zadar - KK Jazine Arbanasi - Žup. kadetska košarkaška liga  dvorana 3
28.11.2015.  A - 2 Ž liga - jug: ŽOK Zadar 2 - ŽOK Trogir dvorana 4 
28.11.2015.  A - 2 Ž liga - jug: ŽOK Zadar 2 - ŽOK Nova Mokošica dvorana 4 
29.11.2015. A - 1 Ž liga: ŽOK Zadar - ŽOK Kaštela dvorana 4
29.11.2015. A - 2 M liga - jug: KK Jazine Arbanasi - KK Cetina
 dvorana 3
30.11.2015. ABA liga 12. kolo: KK Zadar - KK Igokea cent.dvorana
05.12.2015. KK Zadar 2 - KK Pristan - Županijska kadetska košarkaška liga dvorana 3
05.12.2015. KK Jazine Arbanasi - KK Sonik Puntamika - Župan. kadet. košar. liga dvorana 3
05.12.2015. A - 1 M liga - skupina II: OK Zadar - OK Varaždin volley
dvorana 4
05./06.12.15. 1. Hrvatska malonogometna futsal liga za žene  cent.dvorana
12.12.2015. KK ABC - KK Zadar - Županijska kadetska košarkaška liga dvorana 3
12.12.2015. A - 1 Ž liga: ŽKK Zadar - ŽKK Croatia 2006
dvorana 3
12.12.2015. A - 1 Ž liga: ŽOK Zadar - ŽOK Azena Velika Gorica
dvorana 4
13.12.2015. A - 2 M liga - jug: KK Jazine Arbanasi - KK Sonik Puntamika
dvorana 3
17.12.2015. Juniorska košarkaška liga: KK Zadar - KK Sonik Puntamika dvorana 3
19.12.2015. BADMINTON: Božićni turnir sudionika Dalmatinske lige dvorana 3
19.12.2015. ODBOJKA: Božićni turnir škole odbojke  dvorana 4
19.12.2015. ABA liga: KK Zadar - KK Krka Novo Mesto
cent.dvorana
19.12.2015. 2. dio I. kruga Kupa Krešimira Ćosića
KK Jazine Arbanasi  - KK Vrijednosnice Osijek
dvorana 3
28.12.2015. ABA liga: KK Zadar - KK Krka Novo Mesto cent.dvorana
2014
04.01.2014.    ŽKK Zadar  - ŽKK Vodice -pripremna utakmica
dvorana br. 3
05.01.2014.   ABA liga (XV kolo) KK Zadar  - KK Budućnost centr.dvorana
11./12.01.14. Košarkaški turnir:KUP "Sv.Stošija 2014" dvorane 3 i 4
11.01.2014. A-1 Ž liga:ŽKK Zadar - ŽKK Kvarner/Pleter dvorana br. 3
12.01.2014. Seminar i testiranje za rukometne suce dvorana br. 1
14.01.2014.  Županijska liga:KK Zadar - KK Jazine, kadeti dvorana br. 3 
15.01.2014.  Izbor najboljih sportaša i sportskih kolektiva Zadarske županije u 2013.g.  VIP salon
16.01.2014.  Županijska liga:KK Zadar - KK Poličnik, kadeti   dvorana br. 3
18.01.2014. Županijaka liga:ŠŠK Zadar - KK ABC, kadeti dvorana br. 3
18.01.2014. A-1 M liga (XII kolo):OK Zadar - OK Croatia
dvorana br. 4
18.01.2014. ABA liga (XVII kolo) KK Zadar  - KK Partizan mt:s
centr.dvorana
22.01.2014.  A-1 M liga (XIII kolo):OK Zadar - OK Karlovac dvorana br. 4 
23.01.2014. CARSKI RUSKI BALET: P.I.Čajkovski ORAŠAR
centr.dvorana
24.01.2014.  Županijska liga:ŠŠK Jazine - KK ABC, kadeti    dvorana br. 3
25.01.2014.  Županijska liga:ŠŠK Zadar - KK Sukošan, kadeti  dvorana br. 3
25.01.2014.  Županijska liga:KK ABC - KK Bibinje, ml. kadeti   dvorana br. 2
25.01.2014. Županijska liga:KK Zadar - KK Zara, ml. kadeti dvorana br. 3
26.01.2014. Županijska liga:KK Voštarnica - KK Poličnik, kadeti dvorana br. 2
26.01.2014. MINI BASKET LIGA: Konzum kup
dvorane 3 i 4
01.02.2014. ABA liga (XIX kolo) KK Zadar  - KK Krka
centr.dvorana
01.02.2014. A-1 Ž liga (XVI kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Split
dvorana br. 3
01.02.2014. Županijska liga:KK Zadar - KK ABC, ml. kadeti dvorana br. 3
01.02.2014.  Županijska liga:KK ABC - KK Poličnik, kadeti   dvorana br. 2
02.02.2014.  A-2 M liga: KK Jazine - KK Trogir dvorana br. 3
02.02.2014.  Županijska liga:KK Poličnik - KK Sukošan, ml. kadeti   dvorana br. 3
02.02.2014.  Županijska liga:KK Zara - KK Jazine, ml. kadeti  dvorana br. 3 
02.02.2014. Župan. liga:KK Voštarnica - KK Biograd Pristan, kad. dvorana br. 2
06.02.2014. KK Zadar - KK Jolly, kadeti dvorana br. 3
07.02.2014. Županijska liga:KK Jazine - KK Sukošan, juniori dvorana br. 3
08.02.2014. A-1 M liga (VIII kolo): OK Zadar - OK Varaždin dvorana br. 4
08.02.2014.  Županijska liga:ŠKK Zadar - KK Bibinje, ml.kadeti  dvorana br. 3
08.02.2014.  Županijska liga:KK ABC - KK Sukošan, kadeti   dvorana br. 3
09.02.2014. Županijska liga:KK Voštarnica - KK Poličnik, kadeti dvorana br. 3
14.02.2014. KONCERT: Mladen Grdović centr.dvorana
15.02.2014. A-1 Ž liga (KUP utamica): ŽKK Zadar - ŽKK Novi Zagreb dvorana br. 3
15.02.2014.  Županijska liga:ŠKK Zadar - KK Jazine, ml.kadeti  dvorana br. 3 
15.02.2014.  Županijska liga:KK Voštarnica - KK Poličnik, ml.kadeti  dvorana br. 3 
15.02.2014.  Županijska liga:KK Jazine - KK Voštarnica, kadeti    dvorana br. 2
15.02.2014.  Županijska liga:KK Zadar - KK Biograd, kadeti    dvorana br. 3
15.02.2014.  Županijska liga:KK Zadar - KK Dubrovnik, juniori   dvorana br. 3
15.02.2014.  B - 1 Ž liga (XI kolo): ŽOK Zadar - ŽOK Đakovo dvorana br. 4
15.02.2014. A- 1 M liga (IX kolo): OK Zadar - OK Karlovac
dvorana br. 4
16.02.2014.  Županijska liga:KK Zara - KK Otok Ugljan, ml.kadeti    dvorana br. 2
16.02.2014.   A- 2 M liga: KK Jazine - KK Omiš  dvorana br. 3
16.02.2014. MINI BASKET LIGA: Dobre vibracije
dvorane 3 i 4
17.02.2014. Natjecanje u odbojci izvangradskih osnovnih škola dvorana br. 4
22./23.02.14. Trening kamp Kluba ritmičke gimnastike Sirena dvorane 1 i 2
22.02.2014. Županijska liga:KK Poličnik-KK Sonik Puntamika,ml.kadeti dvorana br. 3
22.02.2014. Županijska liga: KK Jazine - KK ABC, ml. kadeti   dvorana br. 2
23.02.2014. Županijska liga: KK Zadar - KK Dugopolje, ml. kadetkinje dvorana br. 3
23.02.2014. Županijska liga: KK Voštarnica - KK ABC, ml. kadeti dvorana br. 4
24.02.2014. KK Zadar - KK Split, juniori  dvorana br. 3
27./28.02.14. Završnica odbojkaške školske lige: Županijsko finale-djevojčice dvorana br. 4
27.02.2014.  Županijska liga: KK Zadar - KK Zara, ml. kadeti   dvorana br. 4
01.03.2014. Županijska liga: KK Jazine - KK Pristan, ml. kadeti dvorana br. 3
01.03.2014. Županijska liga: KK Zadar - KK Jazine, kadeti dvorana br. 3
01.03.2014. Županijska liga: KK Poličnik - KK Otok Ugljan, mlađi kadeti dvorana br. 4
01.03.2014. A- 1 M liga (XI kolo): OK Zadar - OK Rijeka dvorana br. 4
01.03.2014. A- 1 Ž liga (XVII kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Šibenik
dvorana br. 3
02.03.2014. MINI BASKET LIGA: GRAWE turnir
dvorane 3 i 4
02.03.2014. A- 2 M liga (XVI kolo): KK Jazine - KK Dubrovnik dvorana br. 3
02.03.2014. Županijska liga: KK Voštarnica - KK ABC, kadeti dvorana br. 2
02.03.2014. ABA liga (XXII kolo): KK Zadar - KK Cibona
centr.dvorana
07.03.2014. Županijska liga: KK Jazine - KK Zara, mlađi kadeti dvorana br. 3
08.03.2014. Županijska liga: KK ABC - KK Zadar, mlađi kadeti dvorana br. 2
08.03.2014. KK Zadar (ž) - KK Vodice, mlađe kadetkinje dvorana br. 3
08.03.2014. Županijska liga: KK Zadar - KK ABC, kadeti dvorana br. 3
08.03.2014. Županijska liga: ŠKK Zadar - KK Dražen Petrović, kadeti dvorana br. 4
08.03.2014. B - 1 Ž liga (XIV kolo): ŽOK Zadar - ŽOK Agrotehnika Osijek
dvorana br. 4
13.03.2014. Juniorska liga: KK Zadar - KK Kaštela, juniori
dvorana br. 3
15.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK Zadar - KK Pristan, mlađi kadeti dvorana br. 3
15.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK Poličnik - KK Škabrnja, mlađi kadeti dvorana br. 3
15.03.2014.  A- 2 M liga: KK Jazine - KK Mislav dvorana br. 2 
15.03.2014. ABA liga (XXIV kolo): KK Zadar - KK Crvena Zvezda Telekom
centr.dvorana
16.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK Voštarnica - KK Ot.Ugljan, mlađi kadeti dvorana br. 2
16.03.2014. ŠKK Zadar - KK Došk, djeca dvorana br. 3
16.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK Zara - KK ABC, mlađi kadeti dvorana br. 4
17.03.2014. Glavna Skupština Tankerske plovidbe d.d. Press salon
17.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK Jazine - KK Zadar, mlađi kadeti dvorana br. 3
18.03.2014. A- 1 Ž liga (XIX kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Trešnjevka dvorana br. 3
19.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK Jazine - KK Sukošan, mlađi kadeti dvorana br. 3
19.03.2014. Kadetska liga:KK Zadar - KK Sonik Puntamika, kadeti dvorana br. 2
20./23.03.14. OTP Košarkaški masters Vetrana pom.dvorane
23.03.2014. B - 1 Ž liga (XVI kolo): ŽOK Zadar - ŽOK Sinj dvorana br. 4
25.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK Voštarnica - KK Poličnik, mlađi kadeti dvorana br. 3
26.03.2014. Kadetska liga:KK Zadar - KK Sonik Puntamika, kadeti dvorana br. 3
29.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK Poličnik - KK Sonik Puntamika, mlađi kadeti dvorana br. 3
29.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK Zadar - KK Bibinje, mlađi kadeti dvorana br. 3
29.03.2014. Mlađa kadetska liga:KK ABC - KK Jazine, mlađi kadeti dvorana br. 3
29.03.2014. A - 1 Ž liga: ŽKK Zadar - ŽKK Medveščak
dvorana br. 3
30.03.2014. ABA liga (XXVI kolo): KK Zadar - KK Union Olimpija
centr.dvorana
01-30.04.2014. DANI ZDRAVLJA press salon
06.04.2014. MINI BASKET LIGA: MARASKA turnir dvorane 3 i 4
06.04.2014. A-1 liga PH: KK Zadar - KK Alkar centr.dvorana
06.04.2014. Odbojkaško prvenstvo Dalmacije - mlađe kadetkinje dvorane 1 i 4
09.04.2014. Humanitarna nogometna utakmica u sklopu akcije "Za ljepši Uskrs svima" - Lions club i Zadarski liječnici dvorana br. 1
12.04.2014. A-1 liga PH: KK Zadar - KK Šibenik centr.dvorana
12.04.2014. U - 12: ŠŠK Zadar - KK Došk, dječaci dvorana br. 3
12.04.2014. Županijska liga, finale: ŠŠK Zadar - KK Došk, ml.kadeti dvorana br. 3
12.04.2014. Kadetska liga: ŠŠK Zadar/Jazine-KK Sonik Puntamika, kadeti dvorana br. 4
12.04.2014. ŠŠK Zadar - KK Dubrava, djevojčice dvorana br. 4
13.04.2014. 1. Regionalno natjecanje Mažoret saveza za južnu regiju i Prvenstvo Zadarske županije centr.dvorana
13.04.2014. ŠŠK Zadar - KK Dubrava, djevojčice dvorana br. 4
18.04.2014. A-1 liga PH VI kolo: KK Zadar - KK Zagreb
centr.dvorana
19./20.04.14. 18. Međunarodni košarkaški turnir "U sjećanje na Krešu Ćosića" dvorane 2 i 3
24.04.2014. Prezentacijski seminar "Moj Zadar bez azbesta" vip salon
26.04.2014. Humanitarni dan vježbanja  dvorana br. 3
28./29.04.14. HASS - polufinale košarke - studenti (žene i muškarci) dvorane 3 i 4
02.05.2014. A-1 liga PH VIII kolo: KK Zadar - KK Cedevita
centr.dvorana
05.05.2014. Prezentacija studija Sportskog menađmenta - Visoka škola ASPIRA  press salon
07.05.2014. A-1 liga PH X kolo: KK Zadar - KK Jolly JBŠ
centr.dvorana
09.05.2014. KONCERT MASSIMO centr.dvorana
13.05.2014. A-1 liga PH XII kolo: KK Zadar - KK Kvarner 2010
centr.dvorana
15.05.2014. Regionalno natjecanje u košarci: osnovne škole - 5. i 6. razredi dvorana br. 3
21.05.2014. A-1 liga PH XVI kolo: KK Zadar - KK Cibona centr.dvorana
21.05.2014. SEMINAR/PREZENTACIJA: HERBALIFE press salon
28.05.2014. A-1 liga PH - 2. polufinalna utakmica: KK Zadar - KK Cibona centr.dvorana
29./30.05.14. Edukacijski trening - Sportski vrtić Loptica vip salon
31.05.2014. Završnica Kupa Hrvatske u ritmičkoj gimnastici - B program centr.dvorana
04./05.06.14. MINI BASKET LIGA - FINAL FOUR dvorane 3 i 4
06.06.2014.  FINAL FIGHT CHAMPIONCHIP 13  centr.dvorana
07.06.2014. SEMINAR/PREZENTACIJA: HERBALIFE press salon
07./08.06.14. Memorijalni košarkaški turnir "Denis Špika" dvorane 3 i 4
08.06.2014. KONCERT: ZDRAVKO ČOLIĆ centr.dvorana
08.06.2014.  DEMONSTRACIJSKI TRENING: HERBALIFE   dvorana br. 3
12./14.06.14. Ljetni košarkaški turnir "KK Voštarnica 2014." dvorane 1 i 4
14.06.2014. Prvenstvo Hrvatske u Cheerleadingu dvorana br. 3
14.06.2014. Otvoreno prvenstvo Grada Zadra u badmintonu dvorana br. 2
18.06.2014. Sportske igre mladih: natjecanje u odbojci dvorana br. 1
20.06.2014. Sportske igre mladih: natjecanje u košarci dvorana br. 1
30.06.2014. Vošta mini kup 2014. dvorana br. 3
02.07.2014. Kamp za kondicijsku pripremu/razvoj motoričkih sposobnosti dvorana br. 3
07.07.2014. Kamp za kondicijsku pripremu dvorana br. 3
08.07.2014. SEMINAR/PREZENTACIJA: HERBALIFE press salon
04.10.2014.  ABA liga (I kolo): KK Zadar - KK Igokea  centr.dvorana
04.10.2014.  HOK 2014.(I kolo): OK Zadar - OK Mladost Kaštela   dvorana br. 4
11.10.2014. Pripremna utakmica - kadeti: KK Zadar - KK Mostar dvorana br. 3
11.10.2014. A-1 M HOL: OK Zadar - KK Centurion Pula dvorana br. 4
11.10.2014. A- 1 Ž liga: ŽKK Zadar - ŽKK Medveščak  dvorana br. 3 
11.10.2014. A - 2 M: KK Jazine Arbanasi - KK Trogir dvorana br. 3
12.10.2014. ABA liga 3. kolo: KK Zadar - KK Levski Sofija centr.dvorana
12.10.2014. Prvi koncert novoosnovane ZADARSKE FILHARMONIJE dvorana br. 2
18.10.2014.
A-1 M HOL: OK Zadar - OK Šibenik
dvorana br. 4
18.10.2014. B-1 Ž HOL: ŽOK Zadar - ŽOK Brda
dvorana br. 4
25.10.2014. A- 1 Ž liga 3. kolo: ŽKK Zadar - ŽKK Split dvorana br. 3
26.10.2014. B-1 Ž HOL 2. kolo: ŽOK Zadar - ŽOK Nova Mokošica
dvorana br. 4
26.10.2014. ABA liga 5. kolo: KK Zadar - KK Crvena Zvezda
centr.dvorana
29.10.2014. KK Zadar - KK Split, juniori dvorana br. 3
01.11.2014. A - 2 M 4. kolo: KK Jazine - KK Adriatic dvorana br. 3
02.11.2014. A-1 M HOL 4. kolo: OK Zadar - MOK Slavonski Brod
dvorana br. 4
08.11.2014. Prijateljska utakmica: OK Zadar - OK Posedarje dvorana br. 4
08.11.2014. Prijateljska utakmica: OK Zadar - OK Vodice dvorana br. 4
08.11.2014. ABA liga 6. kolo: KK Zadar - KK Union Olimpija
centr.dvorana
09.11.2014. B- 1 Ž liga: ŽKK Zadar - ŽKK Vodice dvorana br. 3
09.11.2014. A- 1 Ž liga 5. kolo: ŽKK Zadar - ŽKK Ragusa dvorana br. 3
09.11.2014. B-1 Ž HOL 4. kolo: ŽOK Zadar - ŽOK Split dvorana br. 4
09.11.2014. Prijateljska utakmica: KK Zadar - KK ABC, juniori
dvorana br. 4
15.11.2014. A-1 M HOL 6. kolo: OK Zadar - OK Gorica
 dvorana br. 4
15.11.2014. ABA liga 8. kolo: KK Zadar - KK Budućnost VOLI
centr.dvorana
15./16.11.14. Košarkaški turnir "Gradu s ljubavlju 2014." dvorana br. 3
16.11.2014. KK Zadar - KK Dubrovnik, kadeti dvorana br. 3
16.11.2014. A - 2 M: KK Jazine - KK Dubrovnik dvorana br. 3
20.11.2014. B-1 Ž HOL 4. kolo: ŽOK Zadar - ŽOK Donat
dvorana br. 4
20.11.2014. ŽKK Zadar - ŽKK Šibenik, kadetkinje dvorana br. 3
21.11.2014. KONCERT S.A.R.S. dvorana br. 2
21./22.11.14. 4. Državno prvenstvo u KENDU dvorana br. 3
22.11.2014. A- 1 Ž liga 7. kolo: ŽKK Zadar - ŽKK Novi Zagreb  dvorana br. 3
27.11.2014. RUSKI CARSKI BALET: DON QUIXOTE centr.dvorana
29.11.2014. ABA liga 10. kolo: KK Zadar - KK Krka centr.dvorana
06.12.2014. A- 1 Ž liga 9. kolo: ŽKK Zadar - ŽKK Kvarner  dvorana br. 3
06.12.2014. B-1 Ž HOL 8. kolo: ŽOK Zadar - ŽOK Makarska dvorana br. 4
13.12.2014. A-1 M HOL 10. kolo: OK Zadar - OK Borovo Vukovar dvorana br. 4 
13.12.2014. ABA liga 12. kolo: KK Zadar - KK Partizan centr.dvorana
14.12.2014. KK Zadar - KK Sonik Puntamika, kadeti dvorana br. 3
14.12.2014. A - 2 M liga JUG: KK Jazine - KK Sonik Puntamika dvorana br. 3
18.12.2014. KONCERT: "Tri kralja zabave" centr.dvorana
27.12.2014. ABA liga 15. kolo: KK Zadar - KK MTZ Skopje Aerodrom centr.dvorana
2013
06.01.2013.    ABA liga (XVI kolo): KK Zadar - KK Krka velika dvorana
12.01.2013.    KK Voštarnica  - KK Sukošan-mlađi kadeti dvorana br. 2
12.01.2013. Juniorsko prvenstvo Dalmacije u odbojci - regija JUG za 2013. (Ž) dvorane br. 1 i 4
12.01.2013. SEMINAR - Organizator: KRG Sirena dvorana br. 2
 15.01.2013. Izbor najboljih sportaša i sportskihkolektiva Zadarske županije - Organizator: Zadarski list VIP SALON
19.01.2013. ABA liga (XVIII kolo): KK Zadar - KK Cibona velika dvorana
19.01.2013. A-1 Ž liga (XIII kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Agram dvorana br. 3
19.01.2013. KK Sonik P. - KK Voštarnica - kadeti dvorana br. 2
23.01.2013. A-2 M liga: KK Jazine - KK Šibenik dvorana br. 3
26.01.2013. SEMINAR I DEMONSTRACIJSKI TRENIG - KRG SIRENA dvorana br. 3
26.01.2013. ABA liga (XIX kolo): KK Zadar - KK Cedevita velika dvorana
02.02.2013. Žup.kad.liga: KK Jazine - KK Sonik Puntamika,ml.kadeti dvorana br. 3
02.02.2013. Žup.kad.liga: KK Poličnik - KK Otok Ugljan, kadeti dvorana br. 3
02.02.2013. ABA liga (XX kolo): KK Zadar - KK Široki AG Sjaj velika dvorana
02.02.2013. A -1 M liga 13. kolo: OK Zadar - OK Karlovac dvorana br. 4
03.02.2013. A-2 M liga: KK Jazine - KK Sonik Puntamika dvorana br. 4
03.02.2013. Žup.kad.liga:KK Voštarnica - KK Poličnik, kadeti dvorana br. 2
03.02.2013. Žup.kad.liga:KK Sonik Puntamika - KK Zadar, kadeti dvorana br. 3
09.02.2013. Žup.kad.liga: KK Zadar - KK Sukošan,ml.kadeti dvorana br. 3
09.02.2013. Žup.kad.liga: KK Jazine - KK Poličnik,ml.kadeti dvorana br. 3
09.02.2013. Žup.kad.liga:KK Sonik Puntamika - KK Jazine, kadeti dvorana br. 3 
09.02.2013.  Žup.kad.liga:KK Sonik Puntamika - KK Otok Ugljan, ml.kadeti  dvorana br. 2 
10.02.2013. A-1 Ž liga (XV kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Rockwool Pula  dvorana br. 3 
16.02.2013.  Žup.kad.liga: KK Poličnik - KK Sonik Puntamika, ml.kadeti   dvorana br. 3 
16.02.2013.  Žup.kad.liga: KK Jazine - KK Voštarnica, kadeti   dvorana br. 3
16.02.2013.  B-1 liga Ž 11. kolo: ŽOK Zadar - ŽOK Drenova dvorana br. 4
16.02.2013.  A-1 liga Ž-1/4 finale KH: ŽKK Zadar - ŽKK Gospić dvorana br. 3 
16.02.2013.  A-2 M liga: KK Jazine - KK Kaštela dvorana br. 3 
20.02.2013. Žup.kad.liga:KK Sonik Puntamika - KK ABC, kadeti dvorana br. 2 
23.02.2013.  Žup.kad.liga: KK Jazine - KK Sonik Puntamika, ml.kadeti dvorana br. 3
23.02.2013. Žup.kad.liga: KK ABC (Poličnik) - KK Jazine, kadeti dvorana br. 2
23.02.2013. Žup.kad.liga: KK Sonik Puntamika - KK Sukošan, kadeti dvorana br. 3
24.02.2013. Žup.kad.liga:KK Voštarnica - KK ABC, ml.kadeti  dvorana br. 3
24.02.2013.  ABA liga (XXII kolo): KK Zadar - KK Budućnost velika dvorana 
02.03.2013. Žup.kad.liga:KK Poličnik - KK Jazine, ml.kadeti  dvorana br. 3 
02.03.2013.  Žup.kad.liga:KK Jazine - KK Zadar, ml.kadeti dvorana br. 3
02.03.2013. A-1 Ž liga (XVII kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Gospić dvorana br. 3
02.03.2013.  B-1 Ž liga 13. kolo: ŽOK Zadar - ŽOK Vodnjan  dvorana br. 4
02.03.2013.  A-1 M liga: OK Zadar - OK Karlovac  dvorana br. 4 
03.03.2013.  A-2 M liga: KK Jazine - KK Cetina  dvorana br. 3
04./05.03.2013.  Poluzavršno natjecanje u košarci skupina JUG za srednje škole   dvorana br. 3
06.03.2013.  Žup.kad.liga: KK Voštarnica - KK Sonik Puntamika   dvorana br. 3
07.03.2013.  Prezentacija specialističkog diplomskog studija sportskog menadžmenta   PRESS salon
09.03.2013.  Prijateljska utakmica kadeta: KK Zadar-Selekcija grada Pariza  dvorana br. 3 
09.03.2013.  A-1 M liga: OK Zadar - OK Daruvar  dvorana br. 3
09.03.2013.  ABA liga (XXIV kolo): KK Zadar - KK Radnički  velika dvorana 
15./17.03.2013.  OTP Masters veterana 2013.   dvorana br. 3
15.03.2013.  A-1 M liga: OK Zadar - MOK Zagreb  dvorana br. 4 
15.03.2013.  B-1 Ž liga: ŽOK Zadar - ŽOK Split 1700 II  dvorana br. 4 
23.03.2013. Žup.kad.liga:KK Jazine - KK Sukošan, kadeti dvorana br. 3
23.03.2013.  Žup.kad.liga:KK Jazine - KK Otok Ugljan, mlađi kadeti dvorana br. 3
23.03.2013.  Žup.kad.liga: KK Zadar - KK Pakoštane, mlađi kadeti  dvorana br. 3
23.03.2013.  Župkad.liga: KK Sonik Puntamika - KK Poličnik, mlađi kadeti  dvorana br. 2 
23.03.2013.  Prijatelj. koš.utak: KK Voštarnica - KK Posušje, mlađi kadeti dvorana br. 4 
24.03.2013.  A-1 Ž liga: ŽKK Zadar - ŽKK Medveščak  dvorana br. 3
24.03.2013.  Prijatelj.koš.utak: KK Voštarnica - KK Posušje, kadeti  dvorana br. 2 
24.03.2013.  ABA liga (XXVI kolo): KK Zadar - KK Split   velika dvorana
27.03.2013.  Žup.kad.liga: KK Sonik Puntamika - KK Poličnik, kadeti  dvorana br. 2
27.03.2013.  Žup.kad.liga: KK ABC - KK Jazine (ŠŠK Zadar), kadeti  dvorana br. 3
30.03.2013.  Žup.kad.liga: KK ABC - Pristan, kadeti  dvorana br. 2
04.04.2013.  A-1 Ž liga: ŽKK Zadar - ŽKK Studenac Omiš  dvorana br. 3 
06.04.2013.  A-1 M liga za prvaka: KK Zadar - KK Zagreb  velika dvorana 
13.04.2013.  A-1 M liga za prvaka: KK Zadar - KK Kvarner 2010  velika dvorana 
13.04.2013.  Žup.kad.liga: ŠŠK Zadar - KK Otok Ugljan, mlađi kadeti  dvorana br. 3 
13.04.2013.  Žup.kad.liga: KK Sonik Puntamika - KK ABC, mlađi kadeti dvorana br. 3
13.04.2013.  Žup.kad.liga: Finale mlađih kadeta  dvorana br. 3
14.04.2013.  Regionalno natjecanje u ritmičkoj gimnastici - regija JUG  dvorana br. 3 
14.04.2013.  Trening utakmica: KK Voštarnica - KK Biograd  dvorana br. 2 
14.04.2013.  B-1 Ž liga: ŽOK Zadar - ŽOK Brda  dvorana br. 4 
16.04.2013.  Poluzavršno natjecanje ŠŠK/ŠSD osnovnih škola skupine "Jug" - ODBOJKA (m/ž)   dvorane br. 1 i 4
18./21.04.2013.  Pojedinačno PH u boksu za seniore,seniorke,kadete i kadetkinje  dvorana br. 3
20.04.2013.  A-1 M liga za prvaka: KK Zadar - KK Jolly JBŠ  velika dvorana
23.04.2013.  A-1 M liga za prvaka: KK Zadar - KK Cedevita velika dvorana
26.04.2013.  A-1 M liga za prvaka: KK Zadar - KK Cibona  velika dvorana
27.-28.04.2013. 17. Međunarodni košarkaški turnir u sjećanje na Krešu Ćosića  dvorana br. 2
27.04.2013.  Ženski košarkaški turnir povodom Županijskih dana 2013.   dvorana br. 3
04.05.2013. A-1 M liga za prvaka: KK Zadar - KK Split central.dvorana
10.05.2013.  FFC4 - FINAL FIGHT CHAMPIONSHIP  central. dvorana
11.05.2013.  A-1 M liga za prvaka: KK Zadar - KK Alkar   central. dvorana
18.05.2013.  B-1 Ž: ŽKK Zadar - ŽKK Imotski   dvorana br. 3
18.05.2013.  KK Voštarnica - KK Drniš, mlađi kadeti  dvorana br. 2
19.05.2013.  A-1 M liga za prvaka-polufinale 1. utakmica: KK Zadar - KK Cedevita  central. dvorana
26.05.2013.  A-1 M liga za prvaka-polufinale 3.utakmica: KK Zadar - KK Cedevita  central. dvorana 
31.05./03.06.13.  16. Memorijalni turnir "Denis Špika"  dvorana br. 3 
01.06.2013. A-1 M liga za prvaka-finale: KK Zadar - KK Cibona central.dvorana
09.06.2013.  Drž.prvenstvo u cheerleading-u i pom pon plesu   dvorana br. 3
Lipanj, 2013  Otvoreno prvenstvo Grada Zadra u odbojci,košarci,badmintonu i gimnastici  dvorana br. 3 
05.-28.07.2013.  Trening kamp ŽOR Kazahstana   dvorana br. 1
07.09.2013. B-1 Ž: ŽKK Zadar - ŽKK Dugopolje
dvorana br. 3
10.09.2013. Trening utakmica: OK Zadar - OK Bihać dvorana br. 4
10.09.2013. Trening utakmica: KK Zadar - KK AltayBasket
centr.dvorana
13.09.2013. Trening utakmica: KK Zadar - KK Ruskon Monrovia
centr.dvorana
04.10.2013. FESTIVAL SMIJEHA - "JA, MAHALAC" dvorana br. 2
05.10.2013.  ABA liga ( I kolo): KK Zadar - KK Szolnoki Olaj  centr.dvorana
05./06.10.2013.  9. INTERNACIONALNI TURNIR VOŠTARNICA KUP 2013.
dvorane 1 i 2
10.10.2013. HUMANITARNI KONCERT - HIT HITOVA centr.dvorana
12.10.2013. A-1 M liga: OK Zadar - OK Slavonski brod dvorana br. 4
12.10.2013. ABA liga ( III kolo): KK Zadar - KK Cedevita centr. dvorana
18.10.2013. Prijateljska utakmica: ŠKK Zadar - KK Velika Gorica;dječ. 12.god.
dvorana br. 3
19.10.2013. SIRENA KUP - Međunarodno prvenstvo  u ritmičkoj gimnastici centr. dvorana
19.10.2013. Prijateljska utakmica: ŠKK Zadar - KK V.Gorica; djevojčice
dvorana br. 3
19.10.2013. A-1 Ž liga (II kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Novi Zagreb dvorana br. 3
20.10.2013. B-1 Ž liga: ŽOK Zadar - ŽOK Grobničan dvorana br. 4
20.10.2013. A-2 M liga: KK Jazine - KK Cetina dvorana br. 3
23.10.2013. A-2 Kup utakmica: KK Jazine - KK Sonik Puntamika dvorana br. 3
26.10.2013. Županijska liga: ŽOK Zadar - ŽOK Posedarje, ml.kadetkinje dvorana br. 1
26.10.2013. A-1 M liga (IV kolo): OK Zadar - OK Rijeka dvorana br. 1
26.10.2013. ABA liga (V kolo): KK Zadar - KK Mega Vizura centr.dvorana
27.10.2013. A-2 M liga: KK Jazine - KK Kaštela dvorana br. 4
1.-3.11.2013. ORINTOLOŠKO PRVENSTVO GRADA ZADRA 2013. vip salon
03.11.2013. B-1 Ž liga: ŽOK Zadar - ŽOK Fortis Volta
dvorana br. 4
03.11.2013. MINI BASKET LIGA - KUP SANTA dvor.br. 3 i 4
09.11.2013. ABA liga (VII kolo): KK Zadar - KK Igokea centr.dvorana
09.11.2013. B-1 Ž liga (IV kolo): ŽOK Zadar - ŽOK Brda dvorana br. 1
10.11.2013. A-1 Ž liga (V kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Rockwool Pula dvorana br. 3
10.11.2013. A-2 M liga: KK Jazine - KK Solin dvorana br. 1
15.-17.11.2013. Hrvatski športski savez gluhih - pripreme reprezentacije dvorana br. 1
16.11.2013. A-1 M liga (VII kolo): OK Zadar - OK Varaždin dvorana br. 4
16.11.2013. ABA liga (VIII kolo): KK Zadar - KK MTZ Skopje centr.dvorana
16.-17.11.2013. Košarkaški turnir "Gradu s ljubavlju 2013" - ml.kadeti dvorana br. 3
17.11.2013. Prvenstvo Dalmacije: ŽKK Zadar - ŽKK Split, ml.kadetkinje dvorana br. 3
17.11.2013. Konvencija vip salon
21.11.2013. Reg. jun. liga:KK Zadar-GKK Šibenik, juniori dvorana br. 3
23.11.2013.  B-1 Ž liga (VI kolo): ŽOK Zadar - ŽOK Marčana dvorana br. 4 
24.11.2013.  MBL: KUP BRUSCHETTA  dvorane 3 i 4
24.11.2013.  A-1 M liga (VIII kolo): OK Zadar - OK Opatija  dvorana br. 4
24.11.2013. A-1 Ž liga (VII kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Gospić dvorana br. 3
24.11.2013. A-2 M liga (VI kolo) : KK Jazine - KK Sonik Puntamika
dvorana br. 3
28.11.2013. Reg. jun. liga:KK Zadar-KK Split, juniori dvorana br. 3
28.11.2013.  ABA liga (X kolo): KK Zadar - KK Široki Primorka centr.dvorana 
30.11.2013.  A-1 Ž liga (VII kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Trešnjevka  dvorana br. 3
01.12.2013. ŠKK Zadar - KK Šibenik, mlađe kadetkinje dvorana br. 3
05.12.2013. Regionalna liga: ŠKK Zadar - KK Alkar, juniori dvorana br. 3
07.12.2013. A-1 M liga (X kolo): OK Zadar - MOK Šibenik dvorana br. 4
07.12.2013. A-1 Ž liga (IX kolo): ŽKK Zadar - ŽKK Ragusa Dubrovnik dvorana br. 3
07.12.2013. Reg. liga: ŠKK Zadar/Jazine - KK Sonik Puntamika, kadeti
dvorana br. 3
07.12.2013. Regionalna liga: ŠKK Zadar - KK Voštarnica, kadeti
dvorana br. 3
08.12.2013. B-1 Ž liga (VIII kolo): ŽOK Zadar - ŽOK Vodnjan dvorana br. 4
08.12.2013. A-2 M liga (IX kolo) : KK Jazine - KK Sukošan
dvorana br. 3
14.12.2013. ABA liga: KK Zadar - KK Radnički centr.dvorana
14.12.2013. Županijska liga: KK Sukošan - KK Poličnik, kadeti dvorana br. 2
15.12.2013. MBL: KUP CROMARIS dvorana br. 3
15.12.2013.  Županijska liga: KK Voštarnica - KK Jazine (ŠŠK Zadar), kadeti   dvorana br. 3
20.12.2013. KONCERT THOMPSON centr.dvorana
21.12.2013.  Božićni turnir u košarci
 dvorana br. 3
21.12.2013. Županijska liga: KK Sukošan - KK Poličnik, kadeti  dvorana br. 3 
21.12.2013.  Županijska liga: KK Jazine - KK Pristan, kadeti   dvorana br. 3
22.12.2013. Božićni turnir 2013. u boksu (Org. BK Iader) dvorana br. 2
22.12.2013.  Županijska liga: ŠŠK Zadar - ŽKK Imotski, mlađe kadetkinje dvorana br. 3
31.12.2013.  DOČEK NOVE GODINE - PARADA KIČA I NEUKUSA  dv. br. 2 i VIP
Back to Top